Pet pobeda i tri poraza novopazarskih boksera u Ligi BS Šumadije i Pomoravlja

Novopazarski bokseri ostvarili su pet pobjeda i tri poraza u prvom kolu lige Bokserskog saveza Šumadije i Pomoravlja, a najbolji utisak ostavio je Ahmed Mavrić iz kluba Mladost Sandžak, koji je u drugom savladao Radnički iz Berana Enisa Adrovića runda s prekidom u drugoj rundi.

Od ostalih boksera tog pijačnog kluba pobjede su ostvarili mladi Imran Mašović u kategoriji do 81 kilogram protiv člana Goca iz Vrnjačke Banje Đorđa Bondžića, bilo je 3: 0, te juniora Hakana Dačića u kategoriji do 60 kilograma u duelu sa Danijelom Petrovićem iz Varvarina.sudija 2: 1, dok je u konkurenciji juniora do 70 kilograma Emin Muminović poražen sa 1: 2 od borca ​​kruševačkog kluba KS 037 Nemanje Mijajlovića.

Trijumfe su zabilježili junior Haris Numanović i kadet Admir Kamešničanin iz Dandija iz Novog Pazara, koji su u kategorijama do 54 i 44 kilograma sa po 3: 0 osvojili predstavnike Goča Živojina Milenkovića i Strahinju Popadića.

Poraz je pretrpio stariji novopazarski Dandi Tarik Hasanović, od kojeg je Dušan Radović iz jagodinskih Palma Tigrova bio bolji u kategoriji do 75 kilograma rezultatom 3: 0, a Amin Begeti iz Novog Pazara izgubio je od boksera iz Prijepolja Miks Ognjena Drobnjaka sa 1: 2.

kadeti:

do 50 kg: Vasilije Đurđević (Varvarin) – Đorđe Marković (Čačak) 2: 1
do 50 kg: Ersan Dautović (Mix) – Dušan Radenković (Knez Lazar Kosovska Mitrovica) 0: 3

juniori:

do 60 kg: Hristofer Dimitrov (Metalac Kraljevo) – Aleksa Orović (Radnički) 1: 2

juniori:

do 54 kg: Ida Zaimović (miks) – Jovana Ivezić (miks) 0: 2 (pauza u prvom kolu)
do 54 kg: Martina Vuković (Mix) – Anja Nikolić (Kablovi Jagodina) 2: 0 (predaja u drugom kolu)

omladina:

do 56 kg: Aleksandar Stetić (Palm Tigrovi) – Aleksa Pešić (Radnički) 2: 0 (prekid u drugom kolu)
do 60 kg: Nemanja Trifunović (Ere Užice) – Armin Adrović (Radnički) 0: 2 (prekid u drugom kolu)
do 64 kg: Đorđe Marković (Metalac) – Strahinja Bošković (Čingelić Kraljevo) 2: 0 (predaja)
do 64 kg: Đorđe Tošić (Sloboda Užice) – Pavle Baltić (Metalac) 0: 2 (pauza u trećem kolu)
do 69 kg: Ognjen Jovanović (Metalac) – Petar Trajković (Čingelić) 2: 1
do 69 kg: Miljan Savić (KS 037) – Ilija Čočović (Mix) 2: 1
do 81 kg: Marko Gavrilović (Čačak) – Marko Zlatić (KS 037) 2: 1

omladina:

do 57 kg: Pavlina Vračarić (Sloboda) – Anđela Nikolić (Kablovi) 0: 2 (prekid u drugom kolu)

starije osobe:

do 60 kg: Rastko Milosavljević (Čačak) – Aleksandar Stojanović (Metalac) 2: 0 (prekid u drugom kolu
do 75 kg: Ognjen Vasić (Kablovi) – Rajko Tomašević (Čačak) 0: 3
do 75 kg: Radomir Čolić (Goč) – Nikola Šućurović (Sloboda) 3: 0
do 81 kg: Milorad Zdravković (Goč) – Nikola Milić (Ere) 0: 2 (odmor)
do 81 kg: Aleksa Mandić (Čačak) – Antonije Drašković (Goč) 3: 0

Organizatori takmičenja u dvorani Pendik bili su Sportsko društvo Novi Pazar i Bokserski savez Šumadije i Pomoravlja, a tokom manifestacije dodeljene su nagrade najboljima iz prethodne sezone, kao i klubovi i pojedinci odgovorni za razvoj boksa u Novom Pazaru.

M. Minić

Total
1
Shares
0 0 glasanje
Ocene članka
Pretplatite se
Obavijesti o
guest
0 Komentari
Povratne informacije
Pogledajte sve komentare
Previous Post

Da biste dobili pomoć od 60 evra moraćete da ostavite tri podatka – Radio Televizija Novi Pazar

Next Post

Pandemijsko 'ukidanje muzike'

Related Posts
Total
1
Share
0
Voljeli bismo vaše mišljenje, molim vas, komentirajtex
()
x